خانه / مطالب مفید / گالری جدید: بارش دانه های برف غول آسا + تصاویر -آیرنگ

گالری جدید: بارش دانه های برف غول آسا + تصاویر -آیرنگ

,[categoriy]

بارش دانه های برف غول آسا تصاویر

بارش دانه های برف غول آسا + تصاویر -آکابارش دانه های برف غول آسا + تصاویر -آیرنگ

آیرنگ گالری: بارش دانه های برف غول آسا + تصاویر

آیرنگ گالری: بارش دانه های برف غول آسا + تصاویر

 

بتازگی پدیده ی نادر و شگفت انگیزی در روسیه رخ داده که سبب شگفتی مردم آن ناجیه شده است . به گزارش آیرنگ ایران مردم روسیه در روز شنبه شاهد عجیب ترین بارش برف در تمام عمر خود بودند ! برف دانه هایی که بزرگی برخی از آن دانه ها به یک متر هم میرسید !!! به گزارش آیرنگ ایران مردم سیبری روز گذشته (شنبه) خلیج “اوب” در شمال غربی سیبری شاهد یک پدیده طبیعی نادر و شگفت انگیز بودند. از اوایل روز گذشته، ساحل این منطقه در حاشیه اقیانوس منجمد شمالی با دانه های برفی پوشیده شده است که قطر برخی از آنها به یک متر هم می رسد. ساکنان این منطقه می گویند در طول عمر خود در این منطقه سردسیر دانه های برفی به این بزرگی ندیده اند.

 

,[categoriy]

بارش دانه های برف غول آسا تصاویر

 

به گزارش آیرنگ گالری: مقامات ادارات محلی هواشناسی سیبری، در توجیه این پدیده جوی نادر، دلیل بزرگ بودن این دانه های برف را برودت بیش از حد هوا در لایه های فوقانی جو و توفان های شدید اعلام کرده اند. به اعتقاد آنها، دانه های برف در طول مسیر خود به دلیل برودت هوا با دانه های دیگر ترکیب شده و بر اثر توفان شدید و اصطکاک با یکدیگر، شکل کروی به خود گرفته اند.

 

,[categoriy]

بارش دانه های برف غول آسا تصاویر

 

گفته می شود مشابه این پدیده جوی نادر در دسامبر 2014 در خلیج فنلاند و در دسامبر 2015 برروی دریاچه میشیگان نیز مشاهده شده است؛ اما مردم روسیه می گویند این اولین باری است که شاهد چنین پدیده ای هستند.

 

,[categoriy]

بارش دانه های برف غول آسا تصاویر

 

مطالب مرتبط:

 

زیبایی شگفت انگیز این رعد و برق ها

 

جذاب ترین اس ام اس های عاشقانه روزهای برفی

 

آیرنگ گالری – ارائه دهنده تصاویر زیبا و جذاب با بروز رسانی روزانه می باشد.جدیدترین عکسها و تصاویر و مطالب مرتبط با عکس و صنعت عکاسی و دیگر عکسهایی که ممکن است برایتان جالب باشد را می توانید در آیرنگ مشاهده نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *